Lahe foorum kõikidele!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lahe foorum kõikidele!

Lahe foorum kõikidele!
 
PealehtPortalGalleryLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

Sharry rollimäng

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
Autor Teade
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 24, 2008 12:28 pm

[On jah , ei tea miks Vauu]

''Ei ole teil midagi viga.'' ütles Karin naeratades. '' Me peame leidma koha kus me ööbime! Me oleme ikkagi metsas. Ma lähen otsin meile midagi süüa.'' Lisas ta .
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 24, 2008 3:25 pm

[Siin oli ka see forumotion error vist.]
"Ma lähen ja kaevan meile uru."ütles Gohan punastades kuna talle meeldis Karin.
Tagasi üles Go down
booh
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .


Female
Age : 26 Registration date : 24/09/2008 Postituste arv : 20 Asukoht : Põlva, Eesti :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeReede Sept 26, 2008 1:23 pm

Danielle jalutas metsas ringi ,ja nuusutas oivalist metsa lõhna...
Tagasi üles Go down
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 27, 2008 10:39 am

Miseria noogutas Karinile ja vaatas korraks ringi .,,Mul polegi sellist tunnet nagu ma oleksin väiksem!" lausus ta oma tiibasid liigutades ning lendu tõustes. ,,Arvan, et ma aitan otsida kohta, kus oleks kena ööbida," lausus ta peale seda, kui oli mõnda aega teiste kohal hõljunud ja lendles siis edasi.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 27, 2008 12:20 pm

Gohan jõudis maaaluse koopakomplektiga valmis ja hüüdis teistele"Ma sain uru valmis. Mis ma nüüd teen?"
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeNelj Okt 02, 2008 6:34 pm

[sorry et topeltpost aga miks mitte keegi siia ei postita?]
Tagasi üles Go down
booh
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .


Female
Age : 26 Registration date : 24/09/2008 Postituste arv : 20 Asukoht : Põlva, Eesti :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeReede Okt 03, 2008 2:12 pm

[mm, ma ei tea xd ]
Tagasi üles Go down
Blinkie
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .



Age : Registration date : 04/10/2008 Postituste arv : 12 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeLaup Okt 04, 2008 8:36 am

Shanelle sammus vaikselt läbi saare ning märkas Gohanit, kes oli oma koopakomplektiga just valmis saanud. Ta ütles Gohanile "Tere!" ning jäi vaatama kohta, kuhu ise endale teha pisike onnike. Ta otsustas, et teeb suhteliselt pisikese onni. Ta hakkas maa alla kaevama auku, muidugi mitte ise - kui olemas on võlujõud, siis kasutas ta töö kiirendamiseks seda.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeLaup Okt 04, 2008 9:18 am

[Blinkie sa pead Karini nõus olekut sinu regamise kohta saama.]
Tagasi üles Go down
Blinkie
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .



Age : Registration date : 04/10/2008 Postituste arv : 12 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeLaup Okt 04, 2008 9:56 am

Xboy1322 kirjutas:
[Blinkie sa pead Karini nõus olekut sinu regamise kohta saama.]

[Oeh. No ta ei külasta ju väga tihti, nii kaua peab ootama. affraid
No]
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeLaup Okt 04, 2008 9:57 am

[Kui sa niisama siin räägid siis kasuta nurk sulgusid]
Tagasi üles Go down
Blinkie
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .



Age : Registration date : 04/10/2008 Postituste arv : 12 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeLaup Okt 04, 2008 9:58 am

[Okei no]
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeLaup Okt 04, 2008 9:59 am

[Ma panin su eelmisele postitusele nurk sulud.]
Tagasi üles Go down
MagicWorld
Juba parem .
Juba parem .
MagicWorld

Female
Age : 28 Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 95 Asukoht : Antslas , Võrumaal ·· =) Hobid : Ratsutamine

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitimeEsm Okt 13, 2008 4:12 pm

Staffy kõndis ja otsis kellega koos pikniku pidaga . Kuid kedagi polnud läheduses.
Tagasi üles Go down
http://www.hobune.gooforum.com
Sponsored content





PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down

Sharry rollimäng

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Lahe foorum kõikidele! :: Rollimängud. :: Sharry rollimäng. -