Lahe foorum kõikidele!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lahe foorum kõikidele!

Lahe foorum kõikidele!
 
PealehtPortalGalleryLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

Sharry rollimäng

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
Autor Teade
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 3:18 pm

''Ooota korra '' venitas Karin. Ta tõmbas välja võlukepi ja pomises vaikselt. Ta võlus välja kanderaami ja Miseria selle peale. Nüüd hakkas ta kodu poole marssima , kanderaam taga.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 3:33 pm

Miseria õhkas raskelt. Kanderaamil olemine polnud just igapäevane tegevus. Hetke pärast vaatas ta tagasi kääbiku poole:,,Aga mis temast saab? Ma olen talle võlgu kuna ta päästis mu," lausus haldjatüdruk Karinile.
Tagasi üles Go down
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 3:37 pm

''Gohaaaaaan , tule siiiiiiiiiaaaaaa!'' Karjus Karin kääbikule järele.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 8:22 pm

"Mida mina teen?Ma oskan ainult ehitada."ütles Gohan
Tagasi üles Go down
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 14, 2008 10:10 am

Miseria vaatas kääbikut:,,Kui sa päästsid minu, siis sa võid nüüd ka minu peale loota," ütles Miseria sügavalt sisse hingates. ,,Tasub nüüd ming lihtsalt kutsuda.." lausus ta ning võttis paunast ühe oksa, kus oli üks veripunast värvi lill. ,,Nüüd kui sul on tõesti minu ja haldjate abi vaja, siis kutsu mind selle kaudu," seletas ta kääbikule ning ulatas talle lillega oksa.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 14, 2008 10:24 am

"Aitäh aga ma nagunii sõtta ei saa tulla kuna ma olen nii väike."ütles Gohan
Tagasi üles Go down
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 14, 2008 10:36 am

''Eiei , sina tuled meiega kaasa. See on salajane plaan.'' alustas Karin rääkimist '' Me lähme Kurjuse printsi vastu võitlema ja Gohan tuleb kaasa.'' viis ta pilgu Gohanile '' Kas te tahate kaasa tulla , et pääst Sharry saare inimesed ja võita vabadus?'' küsis Karin. '' Ja kui te tulete , muutume me kõik väikesteks , umbes 2 millimeetri pikkusteks. ''
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 14, 2008 10:52 am

"Ma olen juba väike ja ma oskan ainult kung fud ja mõõgaga võidelda.Ja ma olen kung fuga ainult 10 hunti maha löönud aga ma ei suuda rohkem kuna ma olen juba üsnagi vana ühe kääbiku kohta."ütles Gohan põhjuseks miks ta ei saa tulla.
Tagasi üles Go down
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 14, 2008 11:07 am

Karin vaid naeratas ja asus Miseria tiiba parandama '' Nüüd on sul valus , aga kohe saab korda'' ütles ta ja kallas veidi Ööotsa mett Miseria tiivale.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 14, 2008 1:51 pm

Gohan vaatas ja õppis ning hakkas mõtlema Kui ma oskaksin ainult esmaabi.
Tagasi üles Go down
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 14, 2008 4:28 pm

Miseria oli kogu aja vait ja kuulas kõnelust, kuni lõpuks teda kõnetati, ohkas ta raskelt. Kuid niipea kui ta tiivale kallati mingisugust vedelikku, oigas ta valust ja surus hambad risti. See oli tõepoolest väga valus ja talumatu, kuid selleks, et oma tiivaga taaskord lennata, pidi ta selle välja kannatama. Lasknud kuuldavale veel ühe valu oige , surus ta silmad kinni.
Tagasi üles Go down
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 15, 2008 1:08 pm

''Nii , nüüd veel üks tilk , Palderjani ja su tiib on tugev ja terve.'' Taa kallas ka täpselt 1 tilga Palderjani Miseria tiivale. Siis naeratas ta. ''Kas te tahate siis minuga ühineda?'' muutus ta tõsisemaks.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 15, 2008 1:20 pm

Miseria judistas end kergelt, kui tilk oli ta tiivale langenud ja selle korda teinud. Naeratades , sirutas ta tiivad välja ja lehvitas õrnalt nendega. ,,Tulen," vastas ta kindlalt ja viis pilgu korraks kääbikule ja siis tagasi tüdrukule, kes teda ravinud just oli.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 15, 2008 2:34 pm

Gohan mõtles kas ta läheb või ei kuid lõpuks otsustas et üks kõik mis juhtub ta läheb.Ta ütles Karinile "Ma tulen!"
Tagasi üles Go down
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 15, 2008 5:17 pm

''Minu nimi on Karin muide.'' Ütles ta '' Ja tore et te tulete.''
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 16, 2008 5:29 pm

,,Kuhu me peame minema üldse?" küsis ta püsti tõustes ja tiibu õnnelikult liigutades.
Tagasi üles Go down
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeKolm Sept 17, 2008 12:15 pm

Karin ohkas. '' See on raske etteevõtmine.'' siis tuli talle midagi meelde. '' Mis kell on , mis kuupäev täna on?'' küsis ta suurte silmadega ja ehmunult. Kuid juba teadis ta seda ise. Ta haaras Miseria ja Gohani käest kinni ja vadas naad ukse juurde. '' Oodake natuke!'' ütles ta ja tormas üles. Kui ta all oli , oli tal väike kohvrike käes. Nüüd haaras ta jälle Miseria ja Gohani käest ja jooksis metsa poole. '' Öelge , kui väsite.'' ütles ta ja jooksis. Nüüd olid nad paksus metsas ja koopa ees , mille koopasuu oli täidetud kividega.Karin vaatas närviliselt oma ema puhtast kullast taskukella. ''2 minutis , ma räägin neile.'' pomis ta vaikselt. ''Vaadake , '' alustas ta rääkimist . ''Nüüd muutume me 2 millimeetri suurusteks , ja muudame oma välimust.Me siseneme Callibraelaste maale. Sisenemine on lihtne , 1 minuti pärast ütlete selgelt oma nime ja põhjuse , miks mee Callibra maale lähme. Põhjuseks öelge : Oma vanaemale külla , aga mitte mingil juhul oma pärist põhjust.'' Ta kõndis närviliselt ringi.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeKolm Sept 17, 2008 4:01 pm

Miseria vaatas uudishimulikult koobast kui nad olid kohale jõudnud ja noogutas kui kuulas Karini ära. ,,Kas me peame seal ka nime muutma?" küsis ta vaikselt, kuna oli nii aru saanud. Teda ei huvitanud, kui küsimus loll tunduda võis.
Tagasi üles Go down
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 18, 2008 1:36 pm

''Ei pea , ja tehke nägu , nagu oleks see tavaline asi.'' jõudis ta öelda ja sammus kivide juurde. Sealt avanes väike luuk. Mehike rääkis midagi oma keeles ja jäi ootama ''Karin Dan Wellersinde , õele külla.'' ütles Karin mehikesele. Mehike vaatas , kaalus ja siis tõmbas suur tuulejõud Karini kivide vahelt läbi teise maailma.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 18, 2008 3:08 pm

Miseria avas suu ning ning sulges selle peagi ja tegi sama mis Karin teinud oli. ,,Miseria , õele külla," ütles ta. Mehike , kes kaalus taas seda värkki, lasi lõpuks Miseria läbi ja hetke pärast oli ta Karini kõrval.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 18, 2008 9:17 pm

Gohan ütles mehikesele"Gohan, vennale külla."
Tagasi üles Go down
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 19, 2008 3:41 pm

Siis toimus Kariniga midagi imelist. Ta oli vaid 2 millimeetrit pikk , ta oli ilusas kleidis , ja ta oli hooopis teistsugune. Ta juuksed olid krunnis ja olid musta värvi. Ta tegi paar sammu ja hakkas teisi ootama.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 19, 2008 9:05 pm

Ka Miseria välimus oli muudetud. Nüüd oli tal seljas musta värvi kleit ning varrukad olid nagu uduloor, mis kenasti õlgadele kandus. Kleit oli endastki mõistetav põlvedeni ja piisavalt vastupidav ja hea jooksmiseks kui seda vaja oleks. Tiivad olid nüüd nagu ingli omad, ainult,et samuti musta värvi ja neid oli isegi harjumatu liigutada. Miseria juuksed olid värvunud helesiniseks ning need olid hobusesabasse seatud. ,,Kas ma näen tõesti jube välja?" küsis ta Karinilt igaks juhuks.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 20, 2008 5:47 pm

Gohan oli ka muutunud ja ta nägi välja selline: Valged pikad juuksed, musta värvi pikkade varukatega pluus, Helesinised püksid ning jalas tossud. Ta vaatas ennast ja küsis see peale"Kas ma näen jube välja? Ja kas te olete varem sellist kääbust näinud?"
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 23, 2008 5:32 pm

[siin on paar postitust kustutatud.]
Tagasi üles Go down
Sponsored content





PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down

Sharry rollimäng

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Lahe foorum kõikidele! :: Rollimängud. :: Sharry rollimäng. -