Lahe foorum kõikidele!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lahe foorum kõikidele!

Lahe foorum kõikidele!
 
PealehtPortalGalleryLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

Sharry rollimäng

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
Autor Teade
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeNelj Aug 28, 2008 2:03 pm

Karin lendas metsas ringi.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
MagicWorld
Juba parem .
Juba parem .
MagicWorld

Female
Age : 28 Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 95 Asukoht : Antslas , Võrumaal ·· =) Hobid : Ratsutamine

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeNelj Aug 28, 2008 2:09 pm

Staffy lendles Karinile vastu . Tere , kuhu sinu tee viib ? Mina otsin sinist öölille mida leidub vaid siin saarel . Tead kust neid otsida ?
Tagasi üles Go down
http://www.hobune.gooforum.com
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeNelj Aug 28, 2008 2:19 pm

''Jah , neid leidub Sistina metsas. Lendame sinna !'' Ütles Karin ja hakkas õrnalt lääne suunas lendama.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
MagicWorld
Juba parem .
Juba parem .
MagicWorld

Female
Age : 28 Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 95 Asukoht : Antslas , Võrumaal ·· =) Hobid : Ratsutamine

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeNelj Aug 28, 2008 2:27 pm

"Okey , ma järgnen sulle , on see kaugel ?" ütles Staffy.

Viimati muutis seda MagicWorld (Laup Aug 30, 2008 12:25 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.hobune.gooforum.com
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeNelj Aug 28, 2008 2:39 pm

''Üsna , aga õhtuks jõuame kohale , aga me võime ööbida ka .'' Ütles Karin ja lendles edasi.

OT:Hellu tee tekst boldiks ka.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
libahunt
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
libahunt


Age : Registration date : 26/08/2008 Postituste arv : 26 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeNelj Aug 28, 2008 3:01 pm

OT: khmkhm, kus eelmine rollika skadus?
Tagasi üles Go down
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeNelj Aug 28, 2008 3:04 pm

OT:Ma muutsin.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
MagicWorld
Juba parem .
Juba parem .
MagicWorld

Female
Age : 28 Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 95 Asukoht : Antslas , Võrumaal ·· =) Hobid : Ratsutamine

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Aug 30, 2008 12:25 pm

Käime siis ruttu minu majas ära , seesama seal. Ma võtan natuke toidupooltis kaasa. Siis asume teele.
Nad käisin Staffy kodus ära ja asusud rutuga teele.
Tagasi üles Go down
http://www.hobune.gooforum.com
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Aug 30, 2008 12:43 pm

''Vau , sul on lahe maja , ja me peame minema lääne suunas '' Ütles Karin.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
TriinuPlika
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
TriinuPlika

Female
Age : Registration date : 28/08/2008 Postituste arv : 14 Asukoht : Paide Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimePüh Aug 31, 2008 6:14 pm

Pirry nägi neid , lehvitas ja küsis Kas saan abiks olla ?
Tagasi üles Go down
http://www.loom.forumotion.com
MagicWorld
Juba parem .
Juba parem .
MagicWorld

Female
Age : 28 Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 95 Asukoht : Antslas , Võrumaal ·· =) Hobid : Ratsutamine

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimePüh Aug 31, 2008 6:24 pm

Staffy selle peale "Meil abi , vist ei me suundume lääne suunas . Suht kiire ka on sul vist teisele poole asja ?
Tagasi üles Go down
http://www.hobune.gooforum.com
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeTeis Sept 09, 2008 3:51 pm

Gohan kaevas metsas sügavat auku kus saab magada.
Tagasi üles Go down
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 1:46 pm

Mööda metsa jalutas jällegi Miseria, kelle tiivad olid hetkel üsnagi lõdvalt. Ta oli pikast lennust jõleväsinud ning nüüd ei jäänud tal muud üle, kui lihtsalt igal pool ringi jalutada. Kuna hetkel oli suvi, siis tüdrukul oli seljas helesinine õhuke kleit, mis sobis ideaalselt tüdruku üsnagi kahvatule nahale.
Nähes , et keegi veel peale tema metsas liigub, kergitas ta kulmi ja kasutas oma viimased jõuraasukesed, et õhku tõusta ja uurida välja kes seal on.
Niipea kui ta lendu tõusis, jõudis ta tundmatute kohale, kui äkki tal silme-ees virvendama hakkas. Eiteamiks, kuid haldja tiivad enam ei liigutanud end üldse ning sellega kadus ka orienteerumise võime. Summutatud ohke saatel, kukkus Miseria mitte just kõige madalamalt kõrguselt ning jäi teadvusetult lamama.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 1:53 pm

Gohan kuulis mürtsu ja ronis august välja vaatas ringi ja nägi et üks haldjas on maas pikali ja ei liiguta.Gohan jooksis haldja juurde ja vaatas et ta pea oli just kivi kõrvale kukkunud ja ta mõtles Tal veda kui oleks ta pea natukene paremale kukkunud oleks ta vit surnud. Gohan vaatas haldjat ja proovis teha mis suudab.Esiteks ta ehitas lehtedest ämbri ja tõi jõest külma vett et kui haldjas üles tõuseb äkki tahab ta juua.
Tagasi üles Go down
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 2:00 pm

Möödus rohkem kui viisteist minutit, kui Miseria läbi une kulmi kortsutas. Minestamine oli nüüd üle kadlunud uneks ning kergem oli ärgata. Mõne hetke pärast tundis Miseria lõpuks teravat valu paremas käes ja alaseljal. Peale minutit, avas haldjas lõpuks silmad ja vaatas otse teavasse ning hingas sügavalt sisse, ristitades peale seda kiirelt hambad, kuna valu muutus talumatuks.Enda kõrval ta eriti midagi ei märganudki.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 2:24 pm

Gohan nägi et haldjas ärkas ja ütles talle kääbiku keeles"Kui sa juua tahad siis ma tõin vett" Gohan vaatas et haldjas ei saanud aru ja ütles haldja keeles"Kui sa juua tahad siis ma tõin vett."
Tagasi üles Go down
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 2:33 pm

OT: Ära kirjuta minu eest, kuigi ma tõesti poleks aru saanud. xDxDxD

Miseria viis jahunud pilgu kääbikule, kes seisis enda ees ja pilgutas mitu korda silmi, kuna arvas, et ta ikka veel magab. Kui ta lõpuks tundis jälle tugevat valusööstu , tegi ta silmad taaas lahti ja üritas end istuma kuidagi seada. Peale mõningat katset, õnnestus tal see ning jälle tabas järjekordne valusööst tüdrukut. ,,Aitähh.." tänas ta kääbikut , vaadates talle seega tänulikult otsa.
Tagasi üles Go down
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 2:37 pm

Karin keksis nüüd metsas üksi ringi , sest Staffy oli oma lille kätte leidnud. Siis nägi ta ees kääbikut ja haldjat ja tegi imeliku näo . '' Amm . tere '' ütles ta kohmetult.
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 2:47 pm

Miseria viis pilgu tüdrukule, kes kekseldes nende juurde jõudnud oli. ,,Tere," tervitas ta tüdrukut vastu peale hetke , kui oli jõudnud silmitseda teda. Surunud hambad kokku, et valus mitte karjatada, viis ta pilgu nüüd enda ette.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 2:50 pm

"Mis su nimi on?"küsis Gohan Miserialt."Mina olen Gohan."ütles Gohan kiiresti.
Tagasi üles Go down
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 2:51 pm

Miseria vaatas Gohanile otsa:,,Miseria," vastas ta vaikselt mahasurutud häälega, kuna igahetk oleks ta tahtnud valust karjuma pista. Tiibu ta liigutada ei suutnud, kuna see tekitas temas rohkem painavat valu.
Tagasi üles Go down
Xboy1322
Admin
Xboy1322


Age : Registration date : 09/09/2008 Postituste arv : 82 Asukoht : Kodus tooli peal^^ Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 2:56 pm

"Kas sul on mingi haigus?"küsis Gohan mureliku häälega.
Tagasi üles Go down
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 2:58 pm

Miseria raputas ägedalt pead, olgugi, et see tegi talle haiget. ,,Miks ma peaksin haige olema?" küsis ta imestunult. ,,Sa mõtled seda kukkumise pärast?" esitas ta järgmise küsimuse, viies pilgu korraks nendest mitte väga kaugel seisvale tüdrukule, kes polnud siiamaani enam midagi öelnud.
Tagasi üles Go down
Karin
Maa valitseja
Maa valitseja
Karin

Female
Age : Registration date : 25/08/2008 Postituste arv : 219 Asukoht : Põlva :) Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 3:09 pm

Karin nägi , et Miseria on kehvas seisus . '' Kuule , Miseria , ma elan siin samas . Tule minu juurde , ma oskan su tiiva korda teha '' pakkus Karin.

Viimati muutis seda Karin (Laup Sept 13, 2008 3:19 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://lahefoorumkoikidele.forum.co.ee
Miseria
Tavaline , ilma millegitta .
Tavaline , ilma millegitta .
Miseria

Female
Age : 30 Registration date : 13/09/2008 Postituste arv : 32 Asukoht : Hobid :

PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitimeLaup Sept 13, 2008 3:15 pm

Miseria vaatas tüdrukut ja kergitas kulmi. ,,Ma ei taha väga ebaviisakas tunduda, aga ma ei saa vist käia." lausus ta pettunult, kuna muidu oleks ta siit otsemaid ise kusagile abi otsima läinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





PostitaminePealkiri: Re: Sharry rollimäng   Sharry rollimäng Icon_minitime

Tagasi üles Go down

Sharry rollimäng

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum: Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Lahe foorum kõikidele! :: Rollimängud. :: Sharry rollimäng. -